חדש ב- לידים | פרסום בגוגל

חדש - חדש - חדש

קורס קידום אתרים באינטרנט

לבעלי אתרים אישיים

 
לקוחות ממליצים

אורי הלל, מנהלת יחסי ציבור ופרסום במרכז האקדמי פרס


"בשנים האחרונות עלתה מאד חשיבותם של מנועי החיפוש האינטרנטיים כמקור להפניית מתעניינים, למוסדות ההשכלה הגבוהה.
העליה במספר המכללות והמרכזים האקדמיים, התחרות בינהם והדרישה הגוברת מצד הציבור ללימודים אקדמיים, כל אלו המליכו את הליד למלך ואת הגוגל לשטח קרב. 
במציאות כזו קריטי לכל ארגון, שיהיה לו את האיש המקצועי שלו במנועי החיפוש באינטרנט. מישהו שיהיה בקי בנבכי מילות החיפוש, ברזי האופטימיזציה ובמכרזי הקישורים הממומנים. ניהול קמפיין במנועי החיפוש דורש השקעה יום יומית, התעדכנות מתמדת, ידע טכנולוגי והיכרות מקיפה עם עולם התוכן. 
"אנחנו בחרנו בצ'ילי אינטראקטיב ומאז לא יורדים מהמקומות הראשונים בגוגל."
  
אורי הלל, מנהלת יחסי ציבור ופרסום במרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס ברחובות, הוא מוסד להשכלה גבוהה שהחל לפעול בהיתר המל"ג בחודש אוגוסט 2006. המרכז חותר להיות מוסד אקדמי מוביל ומשלב תכניות לימוד חדשניות ברמה גבוהה עם מעורבות חברתית עמוקה. במרכז מתקיימות תכניות לימוד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים, תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במדעי ההתנהגות ותקשורת.  ההכרה כמוסד להשכלה גבוהה וההסמכה להעניק תואר ראשון במנהל עסקים ובמדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים מותנות באישור המועצה להשכלה גבוהה.

נשיא המרכז הוא פרופ' עלי שגב ויו"ר הוועד המנהל שלו היא גב' עפרה אלול. בראש בית הספר למנהל עסקים עומד פרופ' ראובן חורש וכראש החוג למדעי ההתנהגות מכהן פרופ' דן זכאי.  

ייחודו של המרכז האקדמי פרס הוא בגישה השמה את הסטודנט וצרכיו האקדמיים במרכז. על פי תפיסה זו מקבל כל סטודנט "פרופסור אישי", אחד המרצים הבכירים, שחונך אותו ומלווה אותו במשך לימודיו. זאת במטרה לסייע לו למצות את יכולתו האינטלקטואלית ולהגיע להישגים הלימודיים הגבוהים ביותר להם הוא מסוגל.

כמו כן זוכה הסטודנט להיפגש עם "מנטור", דמות בכירה מעולם העסקים הישראלי, שמנחה ומייעץ לו באשר לדרכים להגשמת חלומו בתחום הקריירה והמקצוע. ברשימת המנטורים שלנו כלולים אנשי עסקים ואקדמיה, מנכ"לים, דירקטורים ובעלי חברות גדולות.

פרטים נוספים על המרכז והעומדים בראשו ניתן לקבל באתר הבית: http://www.pac.ac.il או ניתן לפנות לטל: 1800-650-010

Find us on Google+