חדש ב- לידים | פרסום בגוגל
מבצע מיוחד לרגל החגים!!!
-  פרסום בגוגל תוך 48 שעות
- התחייבות לפרסום במקום הראשון
חג שמח לכל לקוחותינו
 
סיפור הצלחה - קסמבה PDF הדפס דואל
נכתב על ידי אתר גוגל ישראל   
Wednesday, 05 September 2007
תמונה פעילה 
שם העסק: קסמבה
סוג העסק: יישום אסטרטגיית שיווק יצירתיות
”סחר אלקטרוני עוסק בהפיכת מבקרים ללקוחות בתשלום, ותוכנת Google AdWords עזרה לנו לעשות זאת באופן היעיל והחסכוני ביותר.“

יינון אקסל
מנכ"ל

כיצד השיג kasamba.com שיעור צמיחה של כ-200% במשך חמש שנים ברציפות

www.kasamba.com
הודות ללמעלה מ-25,000 מומחים בלמעלה מ-600 קטגוריות שונות, המספקים ייעוץ ושירותי מומחים מיידיים בתשלום ללקוחות ברחבי העולם, kasamba.com נטל את ההובלה בשוק והפך לסיפור הצלחה מוכח. קל לשכוח שרק לפני חמש שנים נאבקה החברה על קיומה בשעה שבה חברות אינטרנט נחשבו להימור מסוכן. במקום להרים ידיים, הפשילו מייסדי kasamba שרוולים והחלו לבנות מחדש את חלומם ותוך כדי כך הקימו את השוק הגדול בעולם לייעוץ מומחים. כעת מתגאה kasamba בתקציב פרסום שנתי של מיליוני דולרים ושיעורי צמיחה מרשימים.

האתגר
כיוון שהחברה הוקמה בישראל, עם כמעט אפס הון ותקציב פרסום ראשוני של 500 דולר בחודש, נאלצו מייסדי kasamba לחפש חלופות לערוצי הקידום המסורתיים. הדבר הוביל לכך שהחברה ניסתה את Google AdWords. תשלום המינימום של 50 דולר לחודש התאים להם מאוד באותה תקופה. "הייתה לנו אמונה רבה בדגם העסקי ובפלטפורמה שלנו. היינו משוכנעים שאם נשיג די קשרים ייעודיים נוכל להביא את העסק שלנו לצמיחה ממשית," מספר יינון אקסל, מייסד ומנכ"ל החברה.

תוצאות
בתחילה רכשה kasamba מספר קטן של מילות מפתח ושקלה כל מודעה ומודעה בקפידה. כיוון שנדרשו לשלם רק עבור קליקים לקהל יעד ממוקד ומעוניין הייתה זו דרך חסכונית להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים. "מבחינתנו, Google AdWords היה גם רובה צלפים וגם הכדור שנורה ממנו," ציין אקסל. "נאלצנו לכוון את מילות המפתח שלנו בדיוק מרבי ולהגיע לתוצאות במהירות, שאלמלא כן לא היינו מחזיקים מעמד."

היום, חמש שנים לאחר מכן, תקציב הפרסום של kasamba גדל בהרבה והיא מחזיקה צוות שלם שתפקידו לנהל את אלפי מילות המפתח בחשבון AdWords שלה. "תוכנת AdWords מילאה תפקיד מרכזי בהצלחתנו, הן בתחילת הדרך כשהיינו קטנים מדי ואף אחד מלבד Google לא לקח אותנו ברצינו, ובשלב ההתפתחות הנוכחי שלנו, שבו חלק ניכר מהתקציב מוקצה למבצעים ב-AdWords," מסכם אקסל. "לא היינו מצליחים בלעדיהם." בנוסף לכך, החברה הצליחה להגשים כל זאת מבסיסה בישראל. כיום kasamba.com היא הצלחה בינלאומית מובהקת בתחום שירותי הייעוץ המקוונים, כנגד הסיכויים הן בשוק והן במיקומה הגיאוגרפי.

עידכון אחרון ( Wednesday, 05 September 2007 )
 
< קודם
Find us on Google+